Technik Obiektu

Wrocław, sobota, 9 października 2021, godz. 19:40

Ogłoszenie o pracy firmy STRABAG PFS w branży Technika, Serwis, Praca fizyczna, Montaż, Geodezja, Budownictwo, we Wrocławiu na stanowisku Technik Obiektu.

Oferta zatrudnienia:

Zadania

  • bieżąca eksploatacja, konserwacja, urządzeń budynkowych (Wrocław lub Nowa Wieś Wrocławska lub Bielany Wrocławskie lub Tyniec Mały)
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
  • drobne prace budowlane
  • usuwanie awarii
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • raportowanie zgodnie z procedurami obowiązującymi w Grupie Kapitałowej

Oczekiwania wobec pracownika:

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości
  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych
  • uprawnienie energetyczne zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV.
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m, prawo jazdy kat.B mile widziane

Dodatkowe informacje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Propozycje pracodawcy:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.