Technik Obiektu

Wrocław, sobota, 25 września 2021, godz. 20:36

Ogłoszenie o pracy firmy Klient portalu Praca.pl w branży Technika, Serwis, Praca fizyczna, Montaż, Geodezja, Budownictwo, we Wrocławiu na stanowisku Technik Obiektu.

Oferta zatrudnienia:

Zadania

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń

Oczekiwania wobec pracownika:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o przesłanie CV przez formularz aplikacyjny on-line.

Bielany Wrocławskie, Nowa Wieś Wrocławska, Tyniec Mały, Wrocław
25 października 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Żarów, Kamienna Góra, Bolesławiec, Jawor, Jelenia Góra, Jelcz-Laskowice, Oława
23 października 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Jelcz-Laskowice
Praca fizyczna, Produkcja, Przemysł
15 października 2021
Wałbrzych, Jelcz-Laskowice
Inżynieria, Produkcja, Projektowanie, Przemysł
28 października 2021
Bolesławiec, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Lubań, Milicz, Oława, Wrocław, Zgorzelec
Montaż, Praca fizyczna, Serwis, Technika
27 października 2021
Brzeg Dolny, Głogów, Jelcz Laskowice, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Polkowice, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław
Edukacja, Nauka, Szkolenia
13 października 2021