Mechanik Serwisowy - Praca Mobilna

Wrocław, poniedziałek, 7 czerwca 2021, godz. 19:40

Ogłoszenie o pracy firmy TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. w branży Technika, Serwis, Praca fizyczna, Montaż, we Wrocławiu na stanowisku Mechanik Serwisowy - Praca Mobilna.

Oferta zatrudnienia:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca mobilna
  • Wykonywanie napraw oraz przeglądy techniczne wózków widłowych
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności

Oczekiwania wobec pracownika:

OCZEKIWANIA:
  • Uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe (możliwość uzupełnienia w trakcie zatrudnienia)
  • Uprawnienia operatorskie na wózki widłowe (możliwość uzupełnienia w trakcie zatrudnienia)
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość wózków widłowych różnych marek
MILE WIDZIANE:
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów
  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B

Propozycje pracodawcy:

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet
  • Profesjonalny cykl szkoleń
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Wypłata 100% wynagrodzenia w przypadku zwolnienia lekarskiego związanego z COVID-19
  • Dofinansowanie do urlopu i/lub szkoleń
  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego

Praca w tej samej branży

Wrocław, Bielany Wrocławskie
23 czerwca 2021
Jelcz-Laskowice
20 czerwca 2021
Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Milicz, Oława, Wrocław, Zgorzelec
27 czerwca 2021
Jelcz-Laskowice, Oława
13 czerwca 2021

Montaż, Praca fizyczna, Serwis, Technika
Jelcz-Laskowice
Catering, Gastronomia
Brzeg, Brzeg Dolny, Głogów, Jelcz Laskowice, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Polkowice, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław
Edukacja, Nauka, Szkolenia
7 lipca 2021
Jelenia Góra, Kamienna Góra, Boguszów-Gorce, Kłodzko,, Ząbkowice Śląskie, Wrocław, Milicz, Oleśnica, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Wołów, Brzeg Dolny, Oława, Jelcz-Laskowice, Strzelin, , Świdnica, Świebodzice, Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Sobótka
Bankowość, Finanse, Obsługa klienta, Sprzedaż, Ubezpieczenia
Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Żarów, Kamienna Góra, Bolesławiec, Jawor, Jelenia Góra, Jelcz-Laskowice, Oława
Budownictwo, Geodezja, Inżynieria, Kadra zarządzająca, Projektowanie
6 lipca 2021