Elektryk W Dziale Utrzymania Ruchu

Wrocław, poniedziałek, 24 maja 2021, godz. 00:00

Ogłoszenie o pracy firmy ManpowerGroup Sp. z o.o. w branży Technika, Serwis, Praca fizyczna, Montaż, we Wrocławiu na stanowisku Elektryk W Dziale Utrzymania Ruchu.

Oferta zatrudnienia:

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta
  • Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • 13 wypłata!
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych:
    - dofinansowanie zajęć sportowych
    - prywatna opieka medyczna
    - dofinansowanie nauki języków
    - dofinansowanie szkoleń i kursów
    - ubezpieczenie na życie
    - dodatkowe świadczenia socjalne
    - dofinansowanie wypoczynku
    - paczki świąteczne
    - świętowanie urodzin
    - transport pracowniczy z miejscowości: Grodków, Strzelin, Brzeg, Namysłów
    - program rekomendacji pracowników
    - pikniki rodzinne

Oczekiwania wobec pracownika:

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne
  • Znajomość elektryki, pneumatyki, hydrauliki, mechaniki i układów sterowania (automatyki przemysłowej)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku

Propozycje pracodawcy:

Zadania:

  • Działania mające na celu zapewnienie poprawnej, ciągłej pracy robotów, chwytaków i urządzeń peryferyjnych
  • Przeglądy okresowe, niezbędne naprawy, modyfikacje
  • Naprawy urządzeń i robotów w przypadku awarii elektrycznych, mechanicznych lub automatyki przemysłowej
  • Dokonywanie drobnych czynności ślusarskich i spawalniczych
  • Realizacja planu przeglądów prewencyjnych robotów, urządzeń peryferyjnych i chwytaków według planu
  • Systematyczne kontrolowanie prawidłowości pracy nadzorowanych maszyn i urządzeń

Praca w tej samej branży

Jelcz-Laskowice, Oława
11 czerwca 2021
Jelcz-Laskowice
10 czerwca 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie
23 czerwca 2021
Jelcz-Laskowice
9 czerwca 2021

Praca fizyczna
Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Żarów, Legnica, Zgorzelec, Kłodzko, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Trzebnica, Oleśnica, Lubin, Głogów, Polkowice
Informatyka, Programowanie
24 czerwca 2021
Jelcz-Laskowice
Catering, Gastronomia