Manager Restauracji

Wrocław, wtorek, 25 maja 2021, godz. 16:00

Ogłoszenie o pracy firmy KOBE BEEF w branży Gastronomia, Catering, we Wrocławiu na stanowisku Manager Restauracji.

Oferta zatrudnienia:

Opis stanowiska
Na przedstawione poniżej stanowisko poszukujemy osoby z doświadczeniem pracy w gastronomii.

Opis stanowiska:

  • Podstawowymi zadaniami menadżera będą:
  • kompleksowe prowadzenie obiektu i koordynowanie działań - odpowiedzialność za sprzedaż i marketing
  • organizacja i zarządzanie personelem
  • codzienny udział w życiu Restauracji oraz obcowanie z klientami firmy
  • odpowiedzialność za zamówienia bieżące produktów
  • raportowanie, w tym zgłaszanie własnych sugestii i spostrzeżeń
  • zapewnienie wysokiej jakości usług oraz dbanie o dobry wizerunek Restauracji
  • współpraca z biurem księgowym oraz wprowadzenie rozwiązań ułatwiających przepływy informacji oraz dokumentów
  • współpraca przy przedsięwzięciach mających na celu rozwój firmy
  • prowadzenie negocjacji z klientami grupowymi wraz z prowadzeniem szczegółowych ustaleń dotyczących projektów
  • nadzór nad podległym zespołem koordynatorów składającym się z Szefa Kuchni, Szefa Baru

Oczekiwania wobec pracownika: Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku menadżera restauracji
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, kreatywność, entuzjazm i zaangażowanie
  • dobra organizacja własnej pracy, elastyczność
  • wysokie umiejętności interpersonalne i menedżerskie
  • orientacja na wyniki i realizacja założonych celów
  • przygotowywanie ofert handlowych i formułowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • znajomość rodzajów mięs i alkoholi (drinków i koktajli)
  • zamiłowanie do dobrego jedzenia
  • Rock and Roll we krwi

Propozycje pracodawcy: Oferujemy

  • czwartki z kaktusami
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź b2b
  • wynagrodzenie podstawowe + success fee za obroty lokalu
  • stabilne warunki zatrudnienia

Jelcz-Laskowice
23 czerwca 2021
Wrocław Aleja Bielany
9 czerwca 2021

Jelcz-Laskowice
Montaż, Praca fizyczna, Serwis, Technika
13 czerwca 2021
Jelcz-Laskowice
Produkcja, Przemysł
Brzeg, Brzeg Dolny, Głogów, Jelcz Laskowice, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Polkowice, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław
Edukacja, Nauka, Szkolenia, Tłumaczenia
12 czerwca 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie
Obsługa klienta, Sprzedaż
25 czerwca 2021
Obsługa klienta, Praca fizyczna, Sprzedaż