Front End Web Developer - Vue Js, Programista Aplikacji Mobilnych Ios Android

Wrocław, środa, 26 maja 2021, godz. 04:39

Ogłoszenie o pracy firmy Klient portalu Praca.pl w branży Programowanie, Informatyka, we Wrocławiu na stanowisku Front End Web Developer - Vue Js, Programista Aplikacji Mobilnych Ios Android.

Oferta zatrudnienia:

Opis stanowiska:

  • dbanie o wysoką jakość kodu
  • praca programisty aplikacji mobilnych w zakresie systemów iOS Android

Oczekiwania wobec pracownika:

Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • mile widziana znajomość VueJS
  • analizować dane i wyciągać wnioski i budować nowe trendy
  • znajomość zagadnień obsługi interfejsów API (webservices)

Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Żarów, Legnica, Zgorzelec, Kłodzko, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Trzebnica, Oleśnica, Lubin, Głogów, Polkowice
24 czerwca 2021

Jelcz-Laskowice
Montaż, Praca fizyczna, Serwis, Technika
13 czerwca 2021
Jelcz-Laskowice
Produkcja, Przemysł
Brzeg, Brzeg Dolny, Głogów, Jelcz Laskowice, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Polkowice, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław
Edukacja, Nauka, Szkolenia, Tłumaczenia
12 czerwca 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie
Obsługa klienta, Sprzedaż
25 czerwca 2021
Obsługa klienta, Praca fizyczna, Sprzedaż