Operator Wózka Widłowego

Wrocław, wtorek, 19 października 2021, godz. 14:20

Ogłoszenie o pracy firmy ManpowerGroup Sp. z o.o. w branży Transport, Spedycja, Logistyka, Dystrybucja, we Wrocławiu na stanowisku Operator Wózka Widłowego.

Oferta zatrudnienia:

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Podwyżka po okresie próbnym
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • Darmowy transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Grodków, Namysłów, Brzeg, Nysa
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, wczasy pod gruszą, benefit świąteczny
  • Dofinansowanie posiłków w kantynie w wysokości 50%
  • Program poleceń pracowniczych
  • Praca w przyjaznej atmosferze

Oczekiwania wobec pracownika:

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Mile widziane:

  • Znajomość systemu SAP

Propozycje pracodawcy:

Zadania:

  • Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne
  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • Aktywny udział w usprawnianiu cyklu produkcyjnego
  • Współpraca z innymi działami

Jelcz-Laskowice
18 listopada 2021
Nowa Wieś Wrocławska, Kąty Wrocławskie, Wrocław
10 listopada 2021

Jelcz-Laskowice
Kontrola jakości, Produkcja, Przemysł
20 listopada 2021
Jelcz-Laskowice
Dystrybucja, Logistyka, Spedycja, Transport
Montaż, Praca fizyczna, Produkcja, Przemysł, Serwis, Technika
17 listopada 2021
Jelcz-Laskowice
Montaż, Praca fizyczna, Serwis, Technika
Jelcz-Laskowice
Inżynieria, Kontrola jakości, Projektowanie
3 listopada 2021