Inżynier Jakości Z Językiem Niemieckim

Wrocław, poniedziałek, 18 października 2021, godz. 00:00

Ogłoszenie o pracy firmy ManpowerGroup Sp. z o.o. w branży Projektowanie, Kontrola jakości, Inżynieria, we Wrocławiu na stanowisku Inżynier Jakości Z Językiem Niemieckim.

Oferta zatrudnienia:

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premia roczna
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych:
    - Dofinansowanie zajęć sportowych
    - Prywatna opieka medyczna
    - Dofinansowanie nauki języków
    - Dofinansowanie szkoleń i kursów
    - Ubezpieczenie na życie
    - Dodatkowe świadczenia socjalne
    - Dofinansowanie wypoczynku
    - Paczki świąteczne
    - Program rekomendacji pracowników

Oczekiwania wobec pracownika:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z jakością
  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości, mile widziane w przetwórstwie tworzyw sztucznych, w branży automotive
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (kontakt z klientem niemieckojęzycznym)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych

Propozycje pracodawcy:

Zadania:

  • Inicjowanie i koordynowanie działań na rzecz poprawy jakości
  • Organizowanie i prowadzenie audytów procesu i produktu
  • Obsługa procesu reklamacji, analiza przyczyn źródłowych, planowanie oraz nadzór nad działaniami
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji: Control Plan, instrukcje kontroli
  • Współpraca z działami w całej organizacji
  • Wizyty u klientów w celu wsparcia i analizy zgłaszanych problemów
  • Weryfikacja metod i procesów związanych z wymogami jakościowymi klientów
  • Opracowanie i utrzymanie zaktualizowanego planu audytów i wizyt klientów

Poznaj więcej szczegółów, aplikuj na to stanowisko - kliknij tutaj

Identyfikator oferty: 5828400.

Praca w tej samej branży

Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
24 listopada 2021
Jelcz-Laskowice
3 listopada 2021
Wałbrzych, Jelcz-Laskowice
28 października 2021

Najnowsze ogłoszenia

Kąty Wrocławskie, Wrocław
Praca fizyczna, Produkcja, Przemysł
26 listopada 2021
Brzeg Dolny, Głogów, Jelcz Laskowice, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Polkowice, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław
Edukacja, Nauka, Szkolenia
12 listopada 2021
Edukacja, Nauka, Szkolenia, Tłumaczenia
Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Świebodzice, Jawor, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Strzegom, Jelcz-Laskowice, Złotoryja
Tłumaczenia
Wrocław, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce
Obsługa klienta, Praca fizyczna, Sprzedaż
11 listopada 2021