Hvac Kierownik - Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych - Specjalność Sanitarna / Bim Revit

Wrocław, czwartek, 13 maja 2021, godz. 10:50

Ogłoszenie o pracy firmy Recruit Europe Ltd. w branży Kadra zarządzająca, Projektowanie, Inżynieria, Geodezja, Budownictwo, we Wrocławiu na stanowisku Hvac Kierownik - Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych - Specjalność Sanitarna / Bim Revit.

Oferta zatrudnienia:

Obowiązki:

  • Nadzorowanie prac wykonywanych na budowach, w szczególności przez podwykonawców wykonujących zewnętrzne i wewnętrzne instalacje sanitarne,instalacje HVAC, instalacje wentylacji i , instalacje tryskaczowe, wod-kan itd.
  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych
  • Weryfikacja projektów
  • Samodzielna realizacja projektów w obszarze instalacji HVAC
  • Organizacja i kontrola jakości, terminowości i opłacalności prac wykonywanych na budowach
  • Nadzór i koordynacja robót budowlanych podwykonawców
  • znajomość oprogramowania BIM, REVIT - będzie dodatkowym atutem

Oczekiwania wobec pracownika:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń
  • Min. 0~10-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako Kierownik lub Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych / specjalność sanitarna, HVAC lub design Inżynier HVAC
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość jęz. angielskiego

Propozycje pracodawcy:

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Bogaty pakiet szkoleń

Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Żarów, Kamienna Góra, Bolesławiec, Jawor, Jelenia Góra, Jelcz-Laskowice, Oława
6 czerwca 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
29 maja 2021

Najnowsze ogłoszenia

Wrocław, Bielany Wrocławskie
Obsługa klienta, Sprzedaż
25 czerwca 2021
Obsługa klienta, Praca fizyczna, Sprzedaż
Jelcz-Laskowice, Oława
Montaż, Praca fizyczna, Produkcja, Przemysł, Serwis, Technika
11 czerwca 2021
Praca fizyczna
Montaż, Produkcja, Przemysł, Serwis, Technika