Inżynier Automatyk – Robotyk

Wrocław, wtorek, 28 września 2021, godz. 12:16

Ogłoszenie o pracy firmy ASTEK Polska w branży Przemysł, Projektowanie, Produkcja, Inżynieria, we Wrocławiu na stanowisku Inżynier Automatyk – Robotyk.

Oferta zatrudnienia:

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie specyfikacji, dobór osprzętu, aparatury AKPiA dla modyfikacji lub tworzenia nowych maszyn, stanowisk, linii produkcyjnych w zakresie automatyki, napędów elektrycznych
  • Projektowanie układów sterowania dla klientów, zgodnie ze specyfikacją oraz według zaleconych standardów
  • Opracowywanie schematów i dobór urządzeń sterowania, napędów pneumatycznych
  • Czytanie schematów elektrycznych, montaż szaf sterowniczych
  • Parametryzacja, konfiguracja serwonapędów, falowników, urządzeń AKPiA, itp.
  • Programowanie sterowników PLC, tworzenie aplikacji dla paneli operatorskich
  • Programowanie i konfiguracja robotów, cobotów, pojazdów samojezdnych
  • Odpowiedzialność za wdrożenie systemu sterowania w fabryce klienta, włączając w to powiązane systemy sieciowe
  • Współpraca i czynny udział w planowaniu projektu z zespołem odpowiedzialnym za realizację, w tym planowanie własnej pracy
  • Planowanie i kontrola zakupów, kontrola prac zleconych podwykonawcom
  • Optymalizacja projektu pod względem kosztowym, terminowym w swoim zakresie pracy

Oczekiwania wobec pracownika:

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe i praktyczna wiedza w automatyzacji systemów przemysłowych
  • Znajomość oprogramowania PLC, robotów (głównie japońskich producentów min. FANUK, YASKAWA, MITSUBISHI)
  • Umiejętność programowania robotów przemysłowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Poznaj więcej szczegółów, aplikuj na to stanowisko - kliknij tutaj

Identyfikator oferty: 5693835.

Praca w tej samej branży

Wałbrzych, Jelcz-Laskowice
28 października 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
23 października 2021

Najnowsze ogłoszenia

Jelcz-Laskowice
Praca fizyczna, Produkcja, Przemysł
16 października 2021
15 października 2021
Bolesławiec, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Lubań, Milicz, Oława, Wrocław, Zgorzelec
Montaż, Praca fizyczna, Serwis, Technika
27 października 2021
Brzeg Dolny, Głogów, Jelcz Laskowice, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Polkowice, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław
Edukacja, Nauka, Szkolenia
13 października 2021