Pracownik Ogólnobudowlany

Wrocław, poniedziałek, 22 listopada 2021, godz. 10:20

Ogłoszenie o pracy firmy Impel Synergies Sp. z o.o. w branży Praca fizyczna, Geodezja, Budownictwo, we Wrocławiu na stanowisku Pracownik Ogólnobudowlany.

Oferta zatrudnienia:

Twój zakres obowiązków:

Zakres zadań na oferowanym stanowisku obejmuje wykonywanie robót budowlanych wykończeniowych.

Oczekiwania wobec pracownika:

Nasze wymagania:
  • Umiejętność wykonywania robót wykończeniowych z zakresu: montaż sufitów podwieszanych, montaż ścianek GK, układanie posadzek z płytek gres i płytek ściennych, wykonywanie gładzi, malowanie
  • Gotowość do pracy w delegacji

Propozycje pracodawcy:

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Widełki wynagrodzenia 5000-7000 tyś brutto
  • Narzędzia pracy oraz samochód służbowy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wrocław, Oleśnica, Oława, Jelcz-Laskowice, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Siechnice, Kąty Wrocławskie
8 grudnia 2021
Bielany Wrocławskie, Wrocław
3 grudnia 2021
Bielany Wrocławskie, Wałbrzych, Wrocław
13 grudnia 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie

Montaż, Motoryzacja, Praca fizyczna, Serwis, Technika
29 listopada 2021
Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Świebodzice, Jawor, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Strzegom, Jelcz-Laskowice, Złotoryja
Tłumaczenia
22 grudnia 2021
Tłumaczenia
Brzeg Dolny, Głogów, Jelcz Laskowice, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Polkowice, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław
Edukacja, Nauka, Szkolenia