Asystentka / Sekretarka / Hostessa - Concierge Online

Wrocław, piątek, 7 maja 2021, godz. 13:19

Ogłoszenie o pracy firmy Recruit Europe Ltd. w branży Administracja biurowa, we Wrocławiu na stanowisku Asystentka / Sekretarka / Hostessa - Concierge Online.

Oferta zatrudnienia:

Zadania:

  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów,
  • przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, analiz, raportów i zestawień,
  • reagowanie na bieżące zapytania klientów,
  • wydawanie i ewidencja materiałów reklamowych,
  • monitorowaniem kalendarza atrakcyjnych wydarzeń w branży rozrywkowej związanych ze sportem, muzyką, teatrem, motoryzacją,
  • organizacja i dostawa zakupów,
  • organizacja usług gosposi, serwisu sprzątającego, opiekunki do dziecka lub osoby wymagającej pomocy, opieki nad zwierzętami domowymi,
  • zamówienie usług transportowych (bilety lotnicze, bilety pkp itd.),
  • prowadzenie akcji promocyjnej mającej na celu wzrost sprzedaży promowanych produktów,
  • informowanie o aktualnych promocjach Klienta,
  • udzielanie informacji o firmie,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekiwania wobec pracownika:

Wymagania:

  • komunikatywności i zdolność budowania dobrych relacji z klientem,
  • dokładności, samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności,
  • sumienności w realizacji obowiązków,
  • pozytywnego nastawienia i uśmiechu,
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętności rozwijania sieci kontaktów,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • wysokiej kultury osobistej.

Propozycje pracodawcy:

Oferujemy:

  • szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków,
  • opiekę Koordynatora Rejonu,
  • możliwość długotrwałej współpracy,
  • możliwość pracy zdalny - online.

Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Żarów, Legnica, Zgorzelec, Kłodzko, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Trzebnica, Oleśnica, Lubin, Głogów, Polkowice
6 czerwca 2021

Informatyka, Programowanie
25 maja 2021
Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Milicz, Oława, Wrocław, Zgorzelec
Montaż, Praca fizyczna, Serwis, Technika
Jelcz-Laskowice
Dystrybucja, Logistyka, Praca fizyczna, Spedycja, Transport
Jelcz-Laskowice
Produkcja, Przemysł
Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Żarów, Kamienna Góra, Bolesławiec, Jawor, Jelenia Góra, Jelcz-Laskowice, Oława
Budownictwo, Geodezja, Inżynieria, Kadra zarządzająca, Projektowanie