Pracownik Ochrony Fizycznej - Obiekt Handlowy

Wrocław, czwartek, 5 sierpnia 2021, godz. 15:04

Ogłoszenie o pracy firmy Solid Security Sp. z o.o. w branży Praca fizyczna, Ochrona osób i mienia, we Wrocławiu na stanowisku Pracownik Ochrony Fizycznej - Obiekt Handlowy.

Oferta zatrudnienia:

Zakres zadań:

  • Ochrona mienia przed kradzieżą
  • Obserwacja osób wchodzących do sklepu
  • Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi
  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych

Oczekiwania wobec pracownika:

Poszukujemy osób:

  • Niekaranych
  • Dyspozycyjnych
  • Sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w ochronie

Propozycje pracodawcy:

Oferujemy:

  • Pracę od 8 do 10 godzin dziennie
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • Brak kar finansowych
  • Kompletne, bezpłatne umundurowanie
  • Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Wrocław, Jelcz-Laskowice, Strzelin, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych
4 września 2021

Bielany Wrocławskie, Żerniki Wrocławskie, Nowa Wieś Wrocławska, Smolec, Wilkszyn, Mrozów, Lutynia, Psary, Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Kiełczów, Mirków, Szczodre, Biskupice, Szymanów, Szewce, Wrocław
Budownictwo, Geodezja, Inżynieria, Projektowanie
24 sierpnia 2021
Wrocław, Kąty Wrocławskie, Wołów, Brzeg Dolny
Montaż, Produkcja, Przemysł, Serwis, Technika
Bielany Wrocławskie, Bierutów, Dobroszyce, Dzierżoniów, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Legnica, Oława, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław, Żmigród
Elektronika, Energetyka, Obsługa klienta, Sprzedaż
21 sierpnia 2021