Narzędziowiec – Junior

Wrocław, środa, 25 sierpnia 2021, godz. 15:29

Ogłoszenie o pracy firmy ManpowerGroup Sp. z o.o. w branży Transport, Technika, Spedycja, Serwis, Przemysł, Produkcja, Montaż, we Wrocławiu na stanowisku Narzędziowiec – Junior.

Oferta zatrudnienia:

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta
  • Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • 13 wypłata!
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych:
    - Dofinansowanie zajęć sportowych
    - Prywatna opieka medyczna
    - Dofinansowanie nauki języków
    - Dofinansowanie szkoleń i kursów
    - Ubezpieczenie na życie
    - Dodatkowe świadczenia socjalne
    - Dofinansowanie wypoczynku
    - Paczki świąteczne
    - Świętowanie urodzin
    - Transport pracowniczy z miejscowości: Grodków, Strzelin, Brzeg, Namysłów
    - Program rekomendacji pracowników
    - Pikniki rodzinne

Oczekiwania wobec pracownika:

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne
  • Min. teoretyczna znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość układów hydraulicznych, mechanicznych, pneumatycznych, elektrycznych
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Chęć do nauki i rozwoju na stanowisku Narzędziowca w dziale utrzymania ruchu

Propozycje pracodawcy:

Zadania:

  • Terminowe przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych
  • Dbałość o powierzone narzędzia oraz ich racjonalne wykorzystanie
  • Codzienna współpraca z działem utrzymania ruchu

Bielany Wrocławskie, Nowa Wieś Wrocławska, Tyniec Mały, Wrocław
25 września 2021
Jelcz-Laskowice
12 września 2021
Jelcz-Laskowice
24 września 2021

Budownictwo, Geodezja, Montaż, Praca fizyczna, Serwis, Technika
Montaż, Praca fizyczna, Produkcja, Przemysł, Serwis, Technika
Brzeg Dolny, Głogów, Jelcz Laskowice, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Polkowice, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław
Edukacja, Nauka, Szkolenia, Tłumaczenia
11 września 2021