Mechanik Serwisowy - Praca Mobilna

Wrocław, środa, 23 czerwca 2021, godz. 23:11

Ogłoszenie o pracy firmy Klient portalu Praca.pl w branży Technika, Serwis, Praca fizyczna, Montaż, we Wrocławiu na stanowisku Mechanik Serwisowy - Praca Mobilna.

Oferta zatrudnienia:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie napraw oraz przeglądy techniczne wózków widłowych
  • Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności

Oczekiwania wobec pracownika:

OCZEKIWANIA:
  • Uprawnienia operatorskie na wózki widłowe (możliwość uzupełnienia w trakcie zatrudnienia)
  • Znajomość wózków widłowych różnych marek
MILE WIDZIANE:
  • Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

Propozycje pracodawcy:

KANDYDATOM OFERUJEMY:
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)
  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet
  • Wypłata 100% wynagrodzenia w przypadku zwolnienia lekarskiego związanego z COVID-19
  • Profesjonalny cykl szkoleń

Praca w tej samej branży

Wrocław, Bielany Wrocławskie
23 lipca 2021
Wrocław, Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie), Zgorzelec
22 lipca 2021
Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Milicz, Oława, Wrocław, Zgorzelec

Najnowsze ogłoszenia

Wrocław Aleja Bielany
Catering, Gastronomia, Obsługa klienta, Sprzedaż
10 lipca 2021
Dystrybucja, Logistyka, Montaż, Serwis, Spedycja, Technika, Transport
Legnica - Piastów, Wrocław - Aleja Bielany, Wrocław - Magnolia
Kadra zarządzająca, Obsługa klienta, Sprzedaż
29 czerwca 2021