Inżynier Procesu / Process Engineer / Inżynier Produkcji Automotive

Wrocław, niedziela, 4 lipca 2021, godz. 14:00

Ogłoszenie o pracy firmy Recruit Europe w branży Produkcja, Przemysł, Projektowanie, Inżynieria, we Wrocławiu na stanowisku Inżynier Procesu / Process Engineer / Inżynier Produkcji Automotive.

Oferta zatrudnienia:

Opis stanowiska:

  • Wdrożenie nowej technologii i procesów przy wsparciu fabryki w Japonii
  • Kontrola, koordynacja i optymalizacja procesu produkcyjnego
  • Przygotowanie i wdrożenie modyfikacji technologicznej
  • Szkolenie pracowników do obsługi nowych technologii i maszyn produkcyjnych
  • Tworzenie instrukcji i niezbędnych dokumentów procesowych / produkcyjnych
  • Udział i reprezentowanie firmy podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Analiza produkcji i poprawa efektywności procesów
  • Wspieranie działów produkcji i jakości w rozwiązywaniu problemów
  • Monitorowanie dokumentacji procesu produkcyjnego - FMEA, wykresy przepływu, czas cyklu
  • Wsparcie w przypadku problemów technicznych on-line, badanie stanu awarii
  • Wsparcie techniczne w zakresie modyfikacji maszyn i wdrażania nowych projektów

Oczekiwania wobec pracownika:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w podobnej dziedzinie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Świetna organizacja pracy, umiejętności komunikacyjne i dobra praca zespołowa
  • Doświadczenie w motoryzacji będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość Lean Manufacturing
  • Znajomość FMEA, SPC, MSA, PPAP i IATF będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Silne umiejętności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów

Propozycje pracodawcy:

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, projekt typu greenfield
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Doskonała atmosfera pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: opieka medyczna Lux Med, Karta Multisport
  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń
  • Elastyczne godziny pracy

Poznaj więcej szczegółów, aplikuj na to stanowisko - kliknij tutaj

Identyfikator oferty: 5082774.

Praca w tej samej branży

Wrocław, Oława, Strzelin, Jelcz-Laskowice, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
20 lipca 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Żarów, Kamienna Góra, Bolesławiec, Jawor, Jelenia Góra, Jelcz-Laskowice, Oława
28 lipca 2021

Najnowsze ogłoszenia

Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Żarów, Legnica, Zgorzelec, Kłodzko, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Trzebnica, Oleśnica, Lubin, Głogów, Polkowice
Tłumaczenia
21 lipca 2021
Wrocław, Żarów, Świdnica, Wałbrzych, Legnica, Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie
Audyt, Bankowość, Finanse, Księgowość, Podatki
Wrocław, Oława, Jelcz-Laskowice
Audyt, Human resources, Kadry, Księgowość, Podatki
14 lipca 2021
Jelcz-Laskowice, Oława
Dystrybucja, Kadra zarządzająca, Logistyka, Produkcja, Przemysł
Brzeg, Brzeg Dolny, Głogów, Jelcz Laskowice, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Polkowice, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław
Edukacja, Nauka, Szkolenia, Tłumaczenia