Architekt - Revit Bim Designer

Wrocław, niedziela, 14 listopada 2021, godz. 01:42

Ogłoszenie o pracy firmy Klient portalu Praca.pl w branży Geodezja, Budownictwo, Architektura, we Wrocławiu na stanowisku Architekt - Revit Bim Designer.

Oferta zatrudnienia:

Opis stanowiska:

  • wparcie dla kierownictwa budowy w zakresie kontroli jakości dokumentacji projektowej, sprawdzanie dokumentacji projektowej w zakresie zgodności z przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej,
  • wspieranie promocji nowych projektów.
  • działania promocyjne i nadzór nad przygotowaniem prezentacji dla zespołu budowy,
  • opracowanie rysunków uzupełniających / szkiców w trakcie budowy,
  • prowadzenie rejestru otrzymywanej oraz wydawanej dokumentacji projektowej na budowie, prowadzenie rejestrów zatwierdzeń dokumentacji przez firmy opiniujące / audytora,
  • udział w koordynowaniu projektowania w zakresie projektu wykonawczego w branży architektonicznej,

Oczekiwania wobec pracownika:

Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • wykształcenie wyższe architektoniczne,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • doświadczenie na danym stanowisku,
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B.

Propozycje pracodawcy:

Oferujemy możliwość zaliczenia praktyki na budowie oraz rozwój w jednej z największych i najstarszych firm

Poznaj więcej szczegółów, aplikuj na to stanowisko - kliknij tutaj

Identyfikator oferty: 3210804.

Praca w tej samej branży

Bielany Wrocławskie, Wałbrzych, Wrocław
13 grudnia 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie

Najnowsze ogłoszenia

Budownictwo, Elektronika, Energetyka, Geodezja
Architektura, Budownictwo, Geodezja
Bolesławiec, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Lubań, Milicz, Oława, Wałbrzych, Zgorzelec
Montaż, Praca fizyczna, Serwis, Technika
27 listopada 2021
Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Świebodzice, Jawor, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Strzegom, Jelcz-Laskowice, Złotoryja
Tłumaczenia
26 listopada 2021
Tłumaczenia