Specjalista Ds. Administracji W Zakresie Dokumentacji Budowlanej

Wrocław, środa, 3 listopada 2021, godz. 11:45

Ogłoszenie o pracy firmy Recruit Europe Ltd. w branży Projektowanie, Inżynieria, Geodezja, Finanse, Budownictwo, Bankowość, we Wrocławiu na stanowisku Specjalista Ds. Administracji W Zakresie Dokumentacji Budowlanej.

Oferta zatrudnienia:

Zakres obowiązków

  • rejestracja i archiwizacja dokumentów związanych z kontrolą jakości,
  • nadzór nad zgodnością przebiegu dokumentów z przyjętym planem i harmonogramem oraz wprowadzanie niezbędnych korekt w tym zakresie,
  • zapewnienie kontroli nad wszystkimi dokumentami technicznymi oraz ich terminowej realizacji,
  • prowadzenie rejestru kontroli dokumentów,
  • przygotowywanie raportów,
  • udział w tworzeniu procedur.

Oczekiwania wobec pracownika:

Wymagania
  • wyższe wykształcenie techniczne kierunkowe,
  • umiejętności przygotowywania dokumentacji,
  • znajomość oprogramowania: PAKIET MS OFFICE,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego.

Propozycje pracodawcy:

Oferujemy:

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).

Poznaj więcej szczegółów, aplikuj na to stanowisko - kliknij tutaj

Identyfikator oferty: 5942523.

Praca w tej samej branży

Bielany Wrocławskie, Wrocław
3 grudnia 2021
Jelenia Góra, Kamienna Góra, Boguszów-Gorce, Kłodzko,, Ząbkowice Śląskie, Wrocław, Milicz, Oleśnica, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Wołów, Brzeg Dolny, Oława, Jelcz-Laskowice, Strzelin, , Świdnica, Świebodzice, Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Sobótka
24 listopada 2021

Najnowsze ogłoszenia

Jelcz-Laskowice
Kontrola jakości, Produkcja, Przemysł
20 listopada 2021
2 grudnia 2021
Dystrybucja, Logistyka, Spedycja, Transport
17 listopada 2021
Praca fizyczna, Produkcja, Przemysł
16 listopada 2021