Operator Wózka Widłowego

Wrocław, środa, 25 sierpnia 2021, godz. 09:30

Ogłoszenie o pracy firmy Asistnet Sp. z o.o. w branży Transport, Spedycja, Logistyka, Dystrybucja, we Wrocławiu na stanowisku Operator Wózka Widłowego.

Oferta zatrudnienia:

Nasze wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • chęć do pracy w systemie zmianowym (8 h)
  • operatywność i spostrzegawczość

Oczekiwania wobec pracownika:

Twoje zadania:
  • obsługa wózka widłowego (rozładunek i załadunek towaru, rozmieszczanie towarów w magazynie)
  • uzupełnianie dokumentacji przyjęcia/wysyłki towaru
  • zapewnienie prawidłowego przepływu wyrobów w obszarze produkcji
  • udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa i jakości

Propozycje pracodawcy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • po okresie próbnym możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z firmą
  • stałe wynagrodzenie: 4260 zł brutto podstawy + 550 zł (dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym) + system premiowy
  • dofinansowanie opieki medycznej i ubezpieczenie grupowe
  • spokojną pracę w fantastycznej atmosferze (pikniki firmowe), w firmie dla której ważna jest dbałość o środowisko naturalne
  • stabilne zatrudnienie w zespole dla którego wartością jest wzajemny szacunek i gotowość do dzielenia się wiedzą
  • rozwój zawodowy i doskonalenie kompetencji w obszarze logistycznym (szkolenia wewnętrzne)

Praca w tej samej branży

Bielany Wrocławskie, Wrocław
1 września 2021
Wrocław, Nowa Wieś Wrocławska, Biskupice Podgórne, Bielany Wrocławskie
10 września 2021
Wrocław, Kąty Wrocławskie
23 września 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie
9 września 2021

Bielany Wrocławskie, Nowa Wieś Wrocławska, Tyniec Mały, Wrocław
Budownictwo, Geodezja, Montaż, Praca fizyczna, Serwis, Technika
25 września 2021
Montaż, Praca fizyczna, Produkcja, Przemysł, Serwis, Technika
12 września 2021
Brzeg Dolny, Głogów, Jelcz Laskowice, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Polkowice, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław
Edukacja, Nauka, Szkolenia, Tłumaczenia
11 września 2021