Młodszy Pracownik Produkcji

Wrocław, poniedziałek, 10 maja 2021, godz. 16:10

Ogłoszenie o pracy firmy Randstad Polska Sp. z o.o. w branży Przemysł, Produkcja, Praca fizyczna, we Wrocławiu na stanowisku Młodszy Pracownik Produkcji.

Masz szansę dołączyć do nas i tworzyć markę docenianą za jakość i niezawodność. Poszukujemy kandydatów na stanowisko młodszego pracownika produkcji na dział odlewni lub na dział montażu w miejscowości Łęg, koło Jelcza-Laskowic.
Wystarczy, że wyślesz sms o treści „PRACA” pod numer 665-955-991 lub 695-705-805 bądź zaaplikujesz.

Oczekiwania wobec pracownika:

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową ( pierwsza umowa na 3 miesiące) - z możliwością przejęcia na stałe po 6 miesiącach
  • zorganizowany dojazd do i z pracy (dojazdy m.in. z Brzegu, Lubszy, Namysłowa, Oleśnicy, Oławy, Strzelina, Skarbimierza, Mąkoszyc, Bierutowa)
  • wynagrodzenie 4 110 zł brutto (w tym premia frekwencyjna 200 zł brutto, za jakość oraz bezpieczeństwo 160 zł brutto miesięcznie)
  • przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego
  • bezpłatny parking oraz dofinansowana stołówka w wysokości 190 zł brutto/miesiąc
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa OK system, ubezpieczenie

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń, praca na linii montażowej przy produkcji silników samochodowych
  • kontrola elementów i detali
  • przestrzeganie procedur jakościowych i produkcyjnych - zgodnie z obowiązującymi standardami

Propozycje pracodawcy:

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • wykształcenie min. zawodowe - warunek konieczny
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • zdolności manualnych i spostrzegawczości

Praca w tej samej branży

Jelcz-Laskowice, Oława
11 czerwca 2021
Jelcz-Laskowice
9 czerwca 2021

Najnowsze ogłoszenia

Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
Budownictwo, Geodezja, Inżynieria, Kadra zarządzająca, Projektowanie
29 maja 2021
Brzeg, Brzeg Dolny, Głogów, Jelcz Laskowice, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Polkowice, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław
Edukacja, Nauka, Szkolenia, Tłumaczenia
12 czerwca 2021
Praca fizyczna
Montaż, Produkcja, Przemysł, Serwis, Technika
Inżynieria, Montaż, Produkcja, Projektowanie, Przemysł, Serwis, Technika
10 czerwca 2021