Właściciel Oddziału - Szkółka Piłkarska Dla Dzieci

Wrocław, piątek, 16 kwietnia 2021, godz. 10:22

Ogłoszenie o pracy firmy Football Academy w branży Szkolenia, Sport, Rekreacja, Nauka, Kadra zarządzająca, Edukacja, 44, we Wrocławiu na stanowisku Właściciel Oddziału - Szkółka Piłkarska Dla Dzieci.

Oczekiwania wobec pracownika:

Twój zakres obowiązków:
  • określenie potencjału i wybór miejscowości/miasta do prowadzenia własnej szkółki piłkarskiej
  • znalezienie odpowiedniej kadry do prowadzenia zajęć
  • zlokalizowanie i rezerwacja odpowiedniego obiektu treningowego (boisko ze sztuczną murawą lub wysokiej klasy trawą naturalną, sala gimnastyczna lub hala)
  • zabezpieczenie niewielkiego budżetu reklamowego oraz zakupu pakietu sprzętowego
  • prowadzenie oddziału Football Academy zgodnie z naszymi standardami

Nasze wymagania:
  • posiadasz pierwiastek przedsiębiorcy
  • jesteś gotowy na prowadzenie własnej szkółki piłkarskiej pod szyldem Football Academy
  • jesteś nastawiony na cel
  • lubisz ludzi i pracę z nimi
  • kochasz sport
  • wyróżnia cię zaangażowanie, inicjatywa i duża kreatywność w działaniu
  • mile widziani trenerzy piłki nożnej, pedagodzy, absolwenci kierunków wychowania fizycznego oraz wszyscy pasjonaci sportu

Co nas wyróżnia:
  • 11 lat doświadczenia na rynku
  • największa sieć szkółek piłkarskich dla dzieci
  • ponad 130 oddziałów w Polsce
  • współpraca z Lechem Poznań i 22 krotnym mistrzem Portugalii Sportingiem Lizbona

Propozycje pracodawcy:

To oferujemy:

  • szkolenie krok po kroku z prowadzenia działalności i przygotowania procesu otwarcia własnej szkółki piłkarskiej
  • brak konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej, a co za tym idzie także kosztów jej prowadzenia
  • pełną obsługę księgowo-prawną
  • wsparcie marketingowe na każdym etapie funkcjonowania szkółki
  • bardzo niskie koszty inwestycji
  • brak opłat licencyjnych
  • zysk z działalności już od 1 miesiąca funkcjonowania
  • wyłączność terytorialną na dane miasto
  • dostęp do internetowej platformy zarządzania ośrodkiem wraz z własną stroną www
  • możliwość rozszerzenia swojej działalności o pozostałe projekty Fundacji np. Football Baby – zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej dla dzieci od 2 do 4 roku życia

Poznaj więcej szczegółów, aplikuj na to stanowisko - kliknij tutaj

Identyfikator oferty: 4516514.

Praca w tej samej branży

Jelenia Góra, Świdnica, Oleśnica, Dzierżoniów, Oława, Bielawa, Kłodzko, Jawor, Świebodzice, Nowa Ruda, Kamienna Góra, Strzegom, Jelcz-Laskowice, Boguszów-Gorce, Ząbkowice Śląskie
16 maja 2021

Najnowsze ogłoszenia

Wrocław, Bielany Wrocławskie
Montaż, Motoryzacja, Praca fizyczna, Serwis, Technika
4 maja 2021
Jelenia Góra, Kamienna Góra, Boguszów-Gorce, Kłodzko,, Ząbkowice Śląskie, Wrocław, Milicz, Oleśnica, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Wołów, Brzeg Dolny, Oława, Jelcz-Laskowice, Strzelin, , Świdnica, Świebodzice, Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Sobótka
Bankowość, Finanse, Obsługa klienta, Sprzedaż, Ubezpieczenia
6 maja 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Żarów, Legnica, Zgorzelec, Kłodzko, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Trzebnica, Oleśnica, Lubin, Głogów, Polkowice
Administracja biurowa
4 maja 2021
Bielany Wrocławskie, Jawor, Wrocław
Dystrybucja, Logistyka, Spedycja, Transport
Wrocław, Jelcz-Laskowice, Oława, Strzelin, Bielany Wrocławskie
Dystrybucja, Logistyka, Zakupy
2 maja 2021