Spedytor Krajowy

Wrocław, piątek, 16 kwietnia 2021, godz. 18:32

Ogłoszenie o pracy firmy PODLASIE S.A. w branży Spedycja, Transport, Dystrybucja, Logistyka, we Wrocławiu na stanowisku Spedytor Krajowy.

Oferta zatrudnienia:

Oferujemy:

  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnie doświadczenie w
  • branży z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników
  • umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
  • pakiet wyjątkowych benefitów m.in nielimitowany urlop - brzmi ciekawie? :)
    możliwość pracy w systemie Home Office

Oczekiwania wobec pracownika:

Oczekujemy:
  • min. 2 lata doświadczenia w spedycji
  • znajomości rynku klientów i przewoźników
  • zaangażowania, samodzielności i przedsiębiorczości
  • budowania i nawiązywania relacji z klientami i przewoźnikami

Propozycje pracodawcy:

Zakres obowiązków:

  • planowanie i organizacja transportu
  • optymalizacja kosztów transportowych
  • aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych i przewoźników
  • nadzór nad obiegiem dokumentów przewozowych

Praca w tej samej branży

Bielany Wrocławskie, Jawor, Wrocław
16 maja 2021
Wrocław, Jelcz-Laskowice, Oława, Strzelin, Bielany Wrocławskie
2 maja 2021
2 maja 2021

Najnowsze ogłoszenia

Wrocław, Bielany Wrocławskie
Montaż, Motoryzacja, Praca fizyczna, Serwis, Technika
4 maja 2021
Jelenia Góra, Kamienna Góra, Boguszów-Gorce, Kłodzko,, Ząbkowice Śląskie, Wrocław, Milicz, Oleśnica, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Wołów, Brzeg Dolny, Oława, Jelcz-Laskowice, Strzelin, , Świdnica, Świebodzice, Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Sobótka
Bankowość, Finanse, Obsługa klienta, Sprzedaż, Ubezpieczenia
6 maja 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Żarów, Legnica, Zgorzelec, Kłodzko, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Trzebnica, Oleśnica, Lubin, Głogów, Polkowice
Administracja biurowa
4 maja 2021
Dystrybucja, Logistyka, Spedycja, Transport
Dystrybucja, Logistyka, Zakupy
2 maja 2021