Ślusarz

Wrocław, poniedziałek, 26 lipca 2021, godz. 15:34

Ogłoszenie o pracy firmy ManpowerGroup Sp. z o.o. w branży Technika, Serwis, Przemysł, Produkcja, Praca fizyczna, Montaż, we Wrocławiu na stanowisku Ślusarz.

Oferta zatrudnienia:

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie (absencyjna, produkcyjna i miesięczna)
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Karta Lotos Biznes, bilety do kina, teatru, na mecze, karty świąteczne, integracje zespołowe itp.
  • Program polecania pracowników
  • Praca w przyjaznej atmosferze

Oczekiwania wobec pracownika:

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi ślusarskich, ich doborów i parametrów
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie obróbki wykończeniowej powierzchni

Propozycje pracodawcy:

Zadania:

  • Ślusarska obróbka detali według dokumentacji technicznej
  • Oczyszczanie powierzchni elementów
  • Szlifowanie elementów
  • Kontrola jakościowa wytwarzanych wyrobów

Jelcz-Laskowice
25 sierpnia 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie
22 sierpnia 2021

Jelcz-Laskowice
Praca fizyczna, Produkcja, Przemysł
Jelcz Laskowice
Praca fizyczna
Wrocław Aleja Bielany
Catering, Gastronomia, Obsługa klienta, Sprzedaż
11 sierpnia 2021