Pracownik Produkcji

Wrocław, czwartek, 8 lipca 2021, godz. 09:48

Ogłoszenie o pracy firmy Randstad Polska Sp. z o.o. w branży Przemysł, Produkcja, Praca fizyczna, we Wrocławiu na stanowisku Pracownik Produkcji.

Jesteś fanem motoryzacji? Interesują Cię nowe technologie? Cenisz dobrą atmosferę i stabilizację? Dołącz do naszego zespołu!
Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji w miejscowości Łęg, koło Jelcza-Laskowic, na obszarze obróbki, montażu, odlewni, logistyki oraz jakości.

Oczekiwania wobec pracownika:

oferujemy
  • możesz liczyć na stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie od 3920 do 4280 zł brutto
  • otrzymasz potrzebne wsparcie (szkolenie, pomoc wykwalifikowanych pracowników)
  • oferujemy bogaty pakiet benefitów (m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowane posiłki, transport do pracy)
zadania
  • praca na nowoczesnej linii produkcyjnej przy montażu silników
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • praca zgodnie ze standardami i normami czasowym

Propozycje pracodawcy:

oczekujemy

  • kilkuletniego stabilnego doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
  • minimum zawodowego wykształcenia
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany

Jelcz-Laskowice
7 sierpnia 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie
23 lipca 2021
6 sierpnia 2021
Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Milicz, Oława, Wrocław, Zgorzelec
22 lipca 2021

Jelenia Góra, Kamienna Góra, Boguszów-Gorce, Kłodzko,, Ząbkowice Śląskie, Wrocław, Milicz, Oleśnica, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Wołów, Brzeg Dolny, Oława, Jelcz-Laskowice, Strzelin, , Świdnica, Świebodzice, Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Sobótka
Bankowość, Finanse, Obsługa klienta, Sprzedaż, Ubezpieczenia
Wrocław, Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie), Zgorzelec
Dystrybucja, Logistyka, Montaż, Serwis, Spedycja, Technika, Transport
Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Żarów, Legnica, Zgorzelec, Kłodzko, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Trzebnica, Oleśnica, Lubin, Głogów, Polkowice
Tłumaczenia
21 lipca 2021
Wrocław, Oława, Strzelin, Jelcz-Laskowice, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
Inżynieria, Produkcja, Projektowanie, Przemysł
20 lipca 2021
Wrocław, Żarów, Świdnica, Wałbrzych, Legnica, Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie
Audyt, Bankowość, Finanse, Księgowość, Podatki