Monter Ekskluzywnych Mebli Kuchennych

Wrocław, środa, 18 sierpnia 2021, godz. 12:01

Ogłoszenie o pracy firmy Werk Mebel w branży Praca fizyczna, Logistyka, Dystrybucja, we Wrocławiu na stanowisku Monter Ekskluzywnych Mebli Kuchennych.

Oferta zatrudnienia:

Opis stanowiska

  • montaż mebli kuchennych wraz z akcesoriami pod wskazanym adresem;
  • osadzenie i podłączanie sprzętu AGD (mile widziane uprawnienia elektryczne i gazowe);
  • wizyty serwisowe i reklamacyjne u Klientów;
  • nieustanny kontakt z Projektantem Mebli Kuchennych;
  • Oczekiwania wobec pracownika: Wymagania

    • wysoce postawiony zmysł techniczny;
    • umiejętność obsługi elektronarzędzi koniecznych do montażu mebli kuchennych;
    • co najmniej dwu letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista;
    • dyspozycyjność;
    • znajomość obsługi komputera + pakiet Office;
    • czynne prawo jazdy kat. B;

    Propozycje pracodawcy: Oferujemy

    • umowę o pracę na pełen etat;
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • system premii uznaniowych;
    • pakiet szkoleń;
    • odpowiednie (FESTOOL, MAKITA, BOSCH itp) narzędzia do pracy;

    Praca w tej samej branży

    Bielany Wrocławskie, Wrocław
    1 września 2021
    Bielany Wrocławskie, Jawor, Wrocław
    17 września 2021
    Jelcz-Laskowice
    3 września 2021
    Wrocław, Nowa Wieś Wrocławska, Biskupice Podgórne, Bielany Wrocławskie
    10 września 2021
    Wrocław, Bielany Wrocławskie
    9 września 2021

    Najnowsze ogłoszenia

    Wrocław, Kąty Wrocławskie, Wołów, Brzeg Dolny
    Montaż, Produkcja, Przemysł, Serwis, Technika
    4 września 2021
    Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław, Kąty Wrocławskie, Smolec
    Praca fizyczna, Produkcja, Przemysł
    Wrocław, Jelcz-Laskowice, Strzelin, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych
    Ochrona osób i mienia, Praca fizyczna
    Wrocław, Oława, Bielany Wrocławskie, Trzebnica, Oleśnica, Środa Śląska, Kąty Wrocławskie
    Human resources, Kadry