Kierownik Budowy / Kierownik Robót Budowlanych / Inżynier Budowy

Wrocław, piątek, 21 maja 2021, godz. 13:20

Ogłoszenie o pracy firmy Recruit Europe Ltd. w branży Kadra zarządzająca, Projektowanie, Inżynieria, Geodezja, Budownictwo, we Wrocławiu na stanowisku Kierownik Budowy / Kierownik Robót Budowlanych / Inżynier Budowy.

Oferta zatrudnienia:

Obowiązki:

  • Nadzorowanie placu budowy (fabryk, obiektów przemysłowych)
  • Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów w projektach na etapie promocji jak i realizacji
  • Przygotowywanie obmiaru postępu robót
  • Koordynowanie prac podwykonawców
  • Nadzór i kontrola nad postępami prac jako Inżynier Budowy lub Kierownik Budowy
  • Przeprowadzanie przetargów dla podwykonawców
  • Przeglądy ilościowe
  • Koordynowanie harmonogramów
  • Kontrola kosztów
  • Kontrola oraz dokumentowanie jakości
  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie
  • Sporządzanie raportów projektu
  • Wszelka pomoc konieczna przy realizacji projektów
  • Prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań

Oczekiwania wobec pracownika:

Wymagania:
  • Min. 1~5 lata doświadczenia zawodowego jako Inżynier Budowy lub Kierownik Budowy (fabryk, obiektów przemysłowych)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

Propozycje pracodawcy:

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Bogaty pakiet szkoleń

Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Żarów, Kamienna Góra, Bolesławiec, Jawor, Jelenia Góra, Jelcz-Laskowice, Oława
6 czerwca 2021
Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
29 maja 2021

Najnowsze ogłoszenia

Wrocław, Bielany Wrocławskie
Obsługa klienta, Sprzedaż
25 czerwca 2021
Obsługa klienta, Praca fizyczna, Sprzedaż
Jelcz-Laskowice, Oława
Montaż, Praca fizyczna, Produkcja, Przemysł, Serwis, Technika
11 czerwca 2021
Praca fizyczna
Montaż, Produkcja, Przemysł, Serwis, Technika